16na9 Film Studio powstało w 2009 roku jako naturalna ewolucja wynikająca z doświadczeń zdobytych w korporacjach medialnych. Jesteśmy domem produkcyjnym z wieloletnim doświadczeniem.

Zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmową, telewizyjną i reklamową.

Nasze filmy wygrywały nagrody miedzy innymi na Effie.

Realizowaliśmy filmy i animacje dla takich agencji i firm jak: EURO RSCG , NEXT Innovation, Walk Group, Starcom mediavest group, Sony, Kraft Foods, Unilever, MTV NETWORKS POLSKA, TVN, NIKON, SAMSUNG, KINO ŚWIAT, CREDIT AGRICOLE i wiele innych.


Naszym flagowym projektem który stworzyliśmy i produkujemy to www.warsztatmiatrza.pl jest to platforma z kursami internetowymi.
Nowością jest też stworzona przez nas aplikacja webowa dodykowana dla produkcji filmowej. Aplikacja do zarządzania firmą i obsługą klienta w chmurze. Jedyna taka aplikacja dostępna na polskim rynku która może konkurować z frame.io.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Kreacja

Przygotowujemy koncepty, tworzymy scenariusze spotów reklamowych, filmów wiralowych, projekty scenografii, elementów graficznych wykorzystywanych w połączeniu z materiałami video, stylizacje, dobór rekwizytów

Produkcja

Oferujemy przeprowadzenie całego procesu produkcji – dobór profesjonalnej ekipy, organizację castingów, zapewnienie sprzętu i oświetlenia, transport, organizację planu zdjęciowego; produkcję różnych form video.

Postprodukcja

zajmujemy się obróbką i finalnym przygotowaniem materiałów do emisji, montażem, kluczowaniem obrazu, korekcją barwną, obróbką i masteringiem dźwięku i tworzeniem cyfrowych efektów specjalnych.

CO ROBIMY

Animacje

realizujemy animacje 3d, compositing 2d, oprawy graficzne, motion design, animowane packshoty

Live streaming

Możemy transmitować treści video, w czasie rzeczywistym, takie jak: wydarzenia sportowe, koncerty, wywiady, konferencje lub prezentacje nowych produktów

Webinary

Webinary możemy realizować na kilku platformach jednocześnie, w jakości nawet 4k,

możemy przygotować wszystko od scenariusza po oprawę graficzną i wersje językowe.

zobacz szczegółową ofertę

Odwiedź nas:

@copyright 16na9 film studio 2022

Zapisz się do naszego newslettera!