Potrzebujesz wsparcia podczas pracy na planie reklamy, teledysku czy filmu fabularnego? Przedstawiamy naszą mobilną platformę, ułatwiającą realizację produkcji w czasie rzeczywistym. Dowiedz się, co dokładnie oferuje ten specjalistyczny wózek.


DIT CART PRODUCTION

Kolor na planie

Zapewniamy edycję koloru już na planie przy użyciu: oprogramowania Livegrade z wykorzystaniem Lut Box Teradeck COLR lub oprogramowania Resolve Studio z blackmagic micro panel. Dysponujemy również dwoma monitorami referencyjnymi Eizo Coloredge.Podgląd na planie

Oferujemy innowacyjne rozwiązanie - “podgląd na kółkach”. Koniec z przenoszeniem monitorów i zaplątanymi kablami. DIT CART zapewnia mobilność wszystkich urządzeń używanych na planie. W czasie realizacji korzystamy z rekordera blackmagic hyperdeck mini oraz stream deck, potrzebnych do nagrywania sygnału oraz emitowania playback.

Dailies

Posiadamy własne nowoczesne oprogramowanie z przestrzenią dyskową AWS, dzięki której możemy udostępnić nagrane materiały w jakości Full HD. Zapewniamy łatwy dostęp do plików oraz możliwość komentarzy tekstowych i graficznych z dowolnego miejsca w zasięgu internetu.

CO OFERUJEMY?

Montaż offline/online

Oprogramowanie oraz sprzęt, którymi dysponujemy, pozwala na montowanie filmu już na planie. Dzięki MacBook’owi Pro wyposażonemu w karty przechwytujące oraz pakiet Adobe Premiere, możemy edytować materiał w czasie rzeczywistym. Dodanie Motion design, composting 2D czy opraw graficznych odbywa się już podczas realizacji.

Live streaming z kamery

Nie ma klienta na planie?

Z pomocą oprogramowania oraz mobilnego routera udostępniamy obraz bezpośrednio z kamery do dowolnego miejsca na ziemii. Nie ograniczamy się do małych, jednokamerowych realizacji. Dzięki skonfigurowanemu atem mini ISO możemy transmitować również produkcje z wykorzystaniem nawet czterech kamery.

Zgrywanie materiału

Posiadając własny serwer 70TB Qnap, zgranie materiału oraz utworzenie jego kopii zapasowej jest u nas standardem.

Dowiedz się więcej

Kamper

Wózek asystencki

Z tak kompleksowym wyposażeniem jakie oferuje nasz dit cart, związane są jego gabaryty. W celu przetransportowania sprzętu na plan używamy kampera Volkswagen Grand California 600, który podczas realizacji pozostaje do dyspozycji ekipy filmowej. Stanowi dodatkową przestrzeń do chwili odprężenia podczas wielogodzinnych produkcji. Czteroosobowy samochód jest atutem przy realizacji również mniejszych produkcji - posiada prysznic, toaletę oraz dwa łóżka.

Posiadamy model filmcart w największej wersji XL, jest więc na tyle duży ze może być z powodzeniem wykorzystywany dodatkowo jako wózek asystencki dla asystentów kamery.

Najwyższą jakość nagrywanego dźwięku zapewniają cztery mikroporty Sennheiser ew 122 P G4-A, mikrofon kierunkowy Deity Cinema Series S-MIC Shotgun oraz recorder zoom F8n, sterowany przez IPad.Nasze wyposażenie, w parze z rejestrowaniem dźwięku, daje również możliwość profesjonalnego odsłuchu dla reżysera.

Nagrywanie dźwięku

Własne zasilanie

Pełna kontrola obrazka

W celu kompleksowej kontroli parametrów wyświetlania obrazu używamy Smartview Scope duo skonfigurowanego z wektoroskopem oraz histogramem.

Powodzeniu realizacji nie zagrozi nawet brak prądu - na taki scenariusz również jesteśmy przygotowani. Z pomocą w sytuacji awaryjnej przychodzi agregat 2KW oraz urządzenie UPS, które w momencie zaniku napięcia w sieci głównej, zasila sprzęt używany podczas produkcji.

Bez względu na lokalizację, centrum miasta czy środek lasu, zapewniamy dostęp do internetu za pomocą routera LTE 5G.

Internet na planie

ZAMÓW TERAZ

Zastanawiasz się pewnie czy ten sprzęt jest dla ciebie?

Dla kogo ?

Produkcje fabularne

Potrzebujesz profesjonalny Dit cart

na planie? Chcesz mieć pełna kontrole i wygodę? No to właśnie jest najlepsza opcja dla Ciebie!

Klienta nie ma na planie a potrzebuje

live streaming z kamery? A może potrzebujesz montażu off line?

Masz wymagającą produkcje i wymagającego operatora?

To dla Ciebie powstał nasz dit cart!

Małe produkcje

Czasem nie ma kasy...mamy na to rozwiązanie! “Wszystko w jednym” czyli nasz dit cart jest jednocześnie wózkiem asystenckim do montowania kamery, live streaming oraz podglądem i nagrywaniem dźwięku itp. Robisz mały teledysk albo

etiudę szkolną ? Śmiało odezwij

się na pewno się dogadamy:)

Produkcje reklamowe

ZAMÓW TERAZ

Odwiedź nas:

@copyright 16na9 film studio 2022

Zapisz się do naszego newslettera!